Кодування супутникового ТБ: які канали, коли та як дивитись заблоковані канали

Майже всі українські телекомпанії з 20 січня наступного року закодують свої супутникові канали. Вони уже не будуть доступними у відкритому форматі. Тобто безкоштовно їх дивитись не можна буде. А тільки у складі супутникових операторів за додаткові кошти.

В Україні є два офіційні оператори супутникової платформи – Viasat і XtraTV, абонентами яких потрібно стати телеглядачам Маневицького району.

1.  Які телеканали закодують?

Це – 23 телеканали чотирьох найбільших медіа-груп:

  • StarLightMedia: СТБ, ICTV, Новй канал, М1, М2, Оце;
  • 1+1 media: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН ТБ, Бігуді;
  • Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм;
  • Медіа група Україна: Україна, НЛО TV, Індіго TV.

Варто зауважити, що кодуються тільки сигнали цих телеканалів, а не сам супутник.

Замовити підключення можна за телефонами:

(096) 212-18-57, (096) 712 67 60

2. Які передачі можна буде дивитись безкоштовно?

На 20 січня 2020 року заплановане повне кодування телеканалів. Тобто, 21 січня з наших телеекранів зникнуть сигнали багатьох із них.

3. Що робити, щоб улюблені телеканали не зникли?

Більшість тарілок, як і раніше, зможуть приймати сигнал, а ось тюнер – ні. Саме його і потрібно замінити.

Приставку потрібно активувати, звернувшись до колл-центру офіційного оператора супутникового ТБ – Viasat або XtraTV чи Т2 zeonbyd. Обіцяють, що активація займе не більше 10 хвилин.

Замовити підключення можна за телефонами:

(096) 212-18-57, (096) 712 67 60

4. Скільки коштуватиме встановлення тюнера та абонплата?

Viasat пропонує декілька тарифних планів, кожен з яких має свої переваги.

Так, тариф Премiум HD – найширший пакет каналів у пропозиції Viasat. Преміальні канали TV1000 Megahit та TV1000 Premium пропонують свіжі прем’єри світового кіно, а широкий вибір каналів у HD якості дасть змогу насолодитися картинкою високої чіткості. Спорт, дитячі канали, документальні фільми та тематичні канали – всі хіти входять до цього пакету.

Пакет «Престижний HD» включає повний набір каналів пакету «Престижний», а це свіжі новинки кіно та серіалів від каналів TV1000, Sony, Fox, спортивні канали Eurosport та Viasat Sport, дитячі Nickelodeon та Nick Jr., документальні фільми та тематичні канали груп Viasat та Discovery. Крім цього, в пакет входять HD канали: TV 1000 Comedy HD, Discovery HD Showcase, Viasat Nature/History HD, English Club HD, Eurosport 1 HD, Viasat Sport HD, MTV Live HD, Nickelodeon HD

Для пакету «Престижний» ми відібрали відмінні ТБ канали для всієї родини: свіжі новинки кіно та серіалів від каналів TV1000, Sony, Fox, спортивні канали Eurosport та Viasat Sport, дитячі Nickelodeon і Nick Jr., документальні фільми й тематичні канали груп Viasat та Discovery.

В пакеті «Сімейний» ви побачите популярні канали TV1000 та Viasat, а також національні канали та популярні канали вільного доступу.

Замовити підключення можна за телефонами:

(096) 212-18-57, (096) 712 67 60

5. Чи можна зламати код супутникового сигналу?

Ні. Можливість злому мізерна. Система кодування має багатоступеневий захист. Вона може змінювати параметри і ключі “на льоту”.  Тож, якщо не хочете витратити зайві кошти, не купуйте не сертифікований тюнер, не використовуйте піратську технологію.

6. Варто купувати новий приймач (тюнер) вже зараз, чи почекати, поки щось з’ясується?

Якщо ви вирішили продовжити дивитися українське телебачення на супутнику, то задля уникнення ажіотажу та черг варто заздалегідь придбати рекомендований приймач (тюнер) супутникового телебачення з логотипом «УТБ» і підключитись до офіційного супутникового оператора (наприклад, до Viasat).